Zabudnite na všetko, čo ste si mysleli o krboch. Dizajnové krby vás na prvý pohľad zaujmú svojím výnimočným vzhľadom a splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť. Pozrite si naše portfólio krbov.

Dizajnové krby, ktoré nájdete v našom sortimente, sa vyznačujú precíznym spracovaním, vyváženým dizajnom a ručnou výrobou.

Či už si vyberiete voľne stojaci alebo závesný krb z dizajnovej ponuky, každá časť krbu je vyrobená zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. To ponúka nielen nezvyčajný vzhľad, ale aj vynikajúcu účinnosť a výkon s minimálnymi emisiami pevných častíc.

Nový krb bez starostí: postaráme sa o váš projekt od začiatku až do konca. Poradíme vám, aký krb je pre vás najlepší, a poskytneme vám aj poradenstvo pred výstavbou, zameranie, dopravu a inštaláciu. Prečítajte si, ako si objednať a spolupracovať s nami, alebo nás kontaktujte priamo.

KONTAKTUJTE NÁS

  Menu a Priezvisko *

  E-mail *

  Vaša zpráva

  * Povinná pole
  Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

  NAŠE BESTSELLERY

  DIZAJNOVÝ KRB DROP

  Hľadáte skutočne jedinečný dizajn? Závesný krb Drop zaujme na prvý pohľad. Či už je váš domov zariadený v modernom alebo rustikálnom štýle, jedinečný a elegantný tvar tohto krbu bude zaručene dominovať každej miestnosti.

  závěsný designový krb drop

  DIZAJNOVÝ KRB CITY

  Jednoduché línie krbu City sa najlepšie hodia do moderných alebo minimalistických interiérov. Okrem krásneho dizajnu ponúka aj zvýšenú kapacitu pre množstvo vloženého dreva – bez toho, aby sa znížila kvalita spaľovania.

  DIZAJNOVÝ KRB ANGLE

  Ak nemáte veľa miesta nazvyš a hľadáte praktický kompaktný krb, ktorý by ste mohli umiestniť do rohu, Angle je pre vás ten pravý. Umožní vám maximálne využiť aj menšie priestory a ponúka aj veľmi dobré hodnoty účinnosti spaľovania.